Logo2022 Transp
  • | Fotokunst
    • | SERIES
    • | IN OPDRACHT
  • | Nieuws
  • | Over
    • | OVER ANNEMARIE
    • | EXPOSITIES - PUBLICATIES
    • | NIEUWSBRIEF
  • | Workshops
    • | PRIVE WORKSHOP
    • | FOTOBESPREKING - online
  • | BLOG
  • | SHOP
  • | CONTACT
en•nl
Zoek

Join the unknown

blijf op de hoogte en schrijf je in voor mijn nieuwsbrief!

2020. Het jaar waarin ons leven in een ander daglicht is komen te staan.

Wat doet het met mij als een deel van mijn vrijheid wordt beperkt. Als het zicht op perspectief lijkt te ontbreken. Hoe ga ik daar mee om, waar ga ik naar op zoek en waar vind ik troost? Die zoektocht naar een omgang met een nieuw wereldbeeld intrigeert en inspireert me.

Vrijwel direct zie ik een proces voor me met naar binnen keren als eerste stap. Wat zie ik voor me? Ik zie compassie, ik droom en ervaar vrijheid. Door mezelf zichtbaar of onzichtbaar af te zonderen ben ik in staat mijn verlangens te zien. Het zijn vaak eenzame momenten waarin een beroep op me wordt gedaan om me over te geven en mijn verlangens en dromen de ruimte te geven. Door die overgave, door het niet-weten toe te laten en door voorbij te gaan aan mijn angsten, kan ik weer in alle vrijheid gaan zien, bewegen en dromen vanuit een stil optimisme.

De observaties vragen me om op zoek te gaan naar de puurheid van mijn verlangens, naar hoe ik wil leven en hoe mijn eigen vrijheid daarin vorm kan krijgen.

Ik kom erachter dat ik, door mij te verbinden met het niet-weten, weer in staat ben te bewegen naar én te bewegen in mijn verlangens, om zo een vorm van innerlijke vrijheid te ervaren.

Ons leven is de afgelopen jaren in een ander daglicht komen te staan. Met de serie join the unknown wil ik laten zien dat een ander wereldbeeld ook hoop, een nieuw perspectief en innerlijke vrijheid kan bieden.


Een foto is pas af als deze geprint is! 

Alle prints zijn te koop, in gelimiteerde oplage, en worden geprint op Hahnemühle papier, genummerd, door mij gesigneerd en voorzien van een certificaat van echtheid.

Prijzen voor de art prints zijn op aanvraag, omdat er niet zo iets als 'standaard' bestaat. Samen komen we tot iets moois!

silent optimism
silent optimism
invisible meditation
invisible meditation
beyond the fear
beyond the fear
purity of desire
purity of desire
creativity of dreams
creativity of dreams

© 2020 annemarie hoogwoud | all images on this website are copyright protected and prohibited to copy without written notice from the photographer
We use cookies to ensure that the use of this website is as smooth as possible. If you use the site we assume that you have no problems with that.
AcceptDecline